loading...

Prodavam peugeot 206 1.9 dizel 2002

Број на оглас: 19869 | Објавен на: 10.11.2017 во 20:27


ЦЕНА: По договор


Опис

Moze i zamena


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
206 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Xcc
Град:
Дебар
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk