loading...

СЕ ПРОДАВА

Број на оглас: 25688 | Објавен на: 24.01.2019 во 12:34


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава машина за миење садови BEKO, и електричен шпорет. Многу малце користени. Купени пред 1 година. За повеќе инфо. Јаветесе на долу напишаниот број.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
Генц
Град:
Дебар
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk