loading...

corsa se prodava

Број на оглас: 9625 | Објавен на: 09.12.2016 во 17:01


ЦЕНА: По договор


Опис

Registrran do 24.09.2017,volan hidraulik,garazhiran i dobro soçuvano


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
210 
Марка:
Opel 
Модел:
corsa 1.0 12v 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
benzin 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
shpetum
Град:
Дебар
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk