loading...

Se izdava stan 3 soben

Број на оглас: 9849 | Објавен на: 20.12.2016 во 20:05


ЦЕНА: По договор


Опис

Se izdava stan 3 soben namesten....


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
85
Катови:
Соби:
6
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Mence
Град:
Дебар
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова