Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se izdavaat dva 5 sobni stana vo debar maalo
ЦЕНА: 1 По договор
Вид на оглас: Се продава
VO DEBAR MAALO , BLIZINA NA GRADEZEN FAKULTET SE IZDAVAAT DVA PETOSOBNI STANA. SEKOJ STAN IMA 160M2.STANOVITE SE IDEALNI ZA KANCELARIII I FIRMI.IMA SLOBODEN PARKING ZA NEKOLKU KOLI.telefon 3212 628, 078 280-458
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 160

  Катови 2

 Соби 5

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Boris
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
072244731
078280459

 
Локација
ВИДЕНО: 1421
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО