Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Masaza078469665...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

...
Цена:

...
Цена:
  Hyundai Accent 2000g 1,3 55kw
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Продавам Hyundai Accent 2000g 1,3 55kw регистрирана до фебруари 2018 година со поминати 176000 км со комплет нови летни и зимски гуми со се бандажи од опрема има клима,електрика на прозори и ретровизори, подесување на волан,абс,воздушни перничина, заменето е:
-спони
-стабилизатори напред и назад
-плочки и гуртни
-лагери напред
-комплет каиши
-масло во мотор,менувач и сите филтри
-лабда сонда
-кабли и свеќички
средена комплет ко за своја душа, само ставај гориво и вози,за цената има мал простор за договор
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2000

  170.000-180.000

  Марка Hyundai

  Модел accent

  Рачен

  Шасија Седан

  Бензин

  Мотор 1.3, 55kw 75hc

  Потрошувачка -100km6.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Зоран
Крушево
Е-маил ПОРАКА
078 360 531

 
Локација
ВИДЕНО: 586
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО