Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

...
Цена:

...
Цена:
  Se prodava VW Touran 1.9dti 2006 god 6 brzini
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se prodava VW Touran 1.9dti 07 2006 god donesen od Germanija so vozenje iregistriran na mk tabi do 03 2018 ful oprema:ABES kocnici, tempomat bord kompjuter 10 airbezi klima greaci na sedista euro kuka i Dr.napraven servis smeneto maslo filtri rebrast klinast kais 90ks 6 brzini mnogu ekonomicno vozilo Evian registracija I zelene karton Garazirano !!!
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2006

  190.000-200.000

  Марка VW Volkswagen

  Модел Touran

  Рачен

  Шасија Хачбек

  Дизел

  Мотор 1.9dti 66kv

  Потрошувачка -100km5.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Pero
Крушево
Е-маил ПОРАКА
076/700/217

 
Локација
ВИДЕНО: 1687
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО