Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Masaza078469665...
Цена: По договор

...
Цена:

...
Цена:
  Opel Signum 1.9 cdti 150ks GERMANIJA
ЦЕНА: 4400 €
Вид на оглас: Се продава
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 110kw/150ks
Donesen od Germanija so vozenje
Od oprema poseduva:
-Klimatronik
-Elektrika na prozorci
-Elektrina na retrovisori
-Halogenki
-Komandi na volan
-Ekstra(fabricko) ozvucuvanje
-Rekaro sedista
-Naslon za raka napred/nazad
-Bord kompjuter
-Dlabinsko i kosinsko podesuvanje na sedista
-Aluminiumski bandazi
-Odlicni gumi
-Napraven golem servis
-Kolata so eden zbor e odlicna
-Zameni ne prifakjam
-Plateni site davacki do registracija
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2004

  230.000-240.000

  Марка Opel

  Модел Signum

  Рачен

  Шасија Седан

  Дизел

  Мотор 1.9 cdti ecotec

  Потрошувачка -100km6.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Nikola
Крушево
Е-маил ПОРАКА
075559043

 
Локација
ВИДЕНО: 664
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО