Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ДОЛНО СОЊЕ
ЦЕНА: 10000 По договор
Вид на оглас: Се продава
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ДОЛНО СОЊЕ 396 М2 СО АСВАЛТИРАН ПАТ ДО САМИОТ ПЛАЦ И СТРУЈА ДО ПЛАЦОТ
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Плацови Ниви и фарми

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


АЦО
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
071261182

 
Локација
ВИДЕНО: 954
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО