loading...

Passat1.9tDI

Број на оглас: 22666 | Објавен на: 13.04.2018 во 09:56


ЦЕНА: По договор


Опис

1.9tDI.96kw 6brzini


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
230.000-240.000 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
Passat 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
96kw 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Marjan
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk