Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Iznajmuvam stan.
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Iznajmuvam luksuzno namesten stan vo Centar Na grad do glaven vlez Na MVR Na 2 kat so parno i Domar cena po dogovor

Telefon za kontakt 078 218 028
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 68

  Катови 2

 Соби 3

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Mile
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
078 218 028

 
Локација
ВИДЕНО: 1306
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
Baner VoD Strefa© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО