loading...

Мотор за Golf4 1.4 benzinec

Број на оглас: 24166 | Објавен на: 19.07.2018 во 12:48


ЦЕНА: 300 €


Опис

Се продава мотор за Голф 4, Сеат Ибица, Шкода, Поло, 1.4 бензинец поминати 190 000, заедно со брава, компјутер, разводна капа, кабли, држачи...


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автоделови и Опрема

КОНТАКТ

Име:
Дејан
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk