Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Викенд куќа на продажба
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Викенд куќа на езеро Козјак.Со комплетна документација.Комплетно наместенаПриземје од кујна и трпезаријаДневна соба со скали на првиот спрат каде има три спални од кои една детска..
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Викендици

  Површина 100

  Катови

 Соби 5

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Никола Негриевски
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
070 900 844

 
Локација
ВИДЕНО: 917
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО