Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

...
Цена:

...
Цена:
  Издавам студија во центарот на Крушево
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Издавам студија во центарот на Крушево преку пат на пицерија Рома, секое со посебно купатило, чајна кујна, ТВ и интернет. Објектот има сопствено парно греење.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Соби

  Површина 15

  Катови

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Раде
Крушево
Е-маил ПОРАКА
070 829 108

 
Локација
ВИДЕНО: 548
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО