loading...

LENOVO TAB 2 A7 MALKU KORISTEN

Број на оглас: 25492 | Објавен на: 23.12.2018 во 07:38


ЦЕНА: 3500 MKD


Опис

PRODAVAM TABLET LENOVO TAB 2 A7 MALKU KORISTEN
-KUPEN OD AMC IMA POLNAC I DRZAC ZA VO KOLA
-IMA DISPLAY 7 INCI
-KORISTEN E SAMO 1 MESEC BATERIJA TOP
-IMA INSTALIRANO IGO NAVIGACIJA

-PRAKA PO KARGO


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мобилни телефони Таблети

КОНТАКТ

Име:
V
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова