Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

Masaza078469665...
Цена: По договор

...
Цена:

...
Цена:
  Lada 1.2/Zhiguli
ЦЕНА: 400 €
Вид на оглас: Се продава
OLD TIMER
LADA 1200/ZHIGULI 1973godina
Kolata e pali vozi dobri zimski gumi
Samo treba da se smeni ulje,svekici i brava za palejne drugoto se si raboti svetla zmigavci stopoj brisaci se raboti...
Od dolu na nekoi mesta e podskapana trapot e dobar
Zamena samo za motor 50cc/camera DSLR
PODOLU NA LINKOT MOZETE DA VIDITE KAKO KOLATA PALI I RABOTI
https://www.facebook.com/nikola.stavreski.3/videos/734975690342164/
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1973

 

  Марка Lada

  Модел 1.2/Zhiguli

  Рачен

  Шасија Лимузина

  Бензин

  Мотор 1200

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Nikola
Охрид
Е-маил ПОРАКА
075520234
075662894

 
Локација
ВИДЕНО: 581
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО