Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

...
Цена:

...
Цена:
  Renault Megane
ЦЕНА: 2790 €
Вид на оглас: Се продава
Renault Megane 1.9 dci 131 ks. 2006 god. Kolata e uvezena od italija i plateni se site davacki do registracija. Od oprema poseduva: klima, bord kompjuter, svetla za magla, avtomacki svetla i brisaci, tempomat, elektricni stakla, multimedia pleer, start stop sistem...
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка Renault

  Модел Megane

 

  Шасија

  Дизел

  Мотор 1.9 dci 131ks

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Goran Risteski
Охрид
Е-маил ПОРАКА
075 557 288

 
Локација
ВИДЕНО: 475
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО