Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

...
Цена:

...
Цена:
  Apartments Vela - Pestani
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na Ohridskoto Ezero novi apartmani od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa. Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablovska TV, terasa, internet konekcija, klima, sopstven parking. Cena po dogovor !!!
Rezervacii na tel.+389 78 266 502 +389 77 678 719 +389 46 285 397
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Соби

  Површина 45

  Катови

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Dimitar Bakuleski
Охрид
Е-маил ПОРАКА
+38978266502
38977678719

 
Локација
ВИДЕНО: 607
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО