Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Masaza078469665...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

...
Цена:

...
Цена:
  2018 Range Rover Velar P380
ЦЕНА: 22580 €
Вид на оглас: Се продава

I want to sell my 2018 Range Rover Velar P380 pretty good and works perfectly, no issues, it is accident free and no mechanical problems. If you are interested in buying it,if you are free to email me ( renzocarrasco00@gmail.com )
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2017

  60.000-70.000

  Марка Land Rover

  Модел Velar P380

  Автоматски

  Шасија Седан

  Бензин

  Мотор 6600

  Потрошувачка -100km6.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


renzo
Крушево
Е-маил ПОРАКА
894758375

 
Локација
ВИДЕНО: 129
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО