Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  издавам деловен простор во капиштец
ЦЕНА: 150 EUR
Вид на оглас: Се продава
Издавам два дуќани од 16м2 и 14м2 вкупно 30 м2 , истите имаат WC и се на добра прометна локација во Капиштец до Т.Ц. Зебра . Контакт тел 071 . 218 – 839 .
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Деловен простор.(Дуќан)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Љупчо
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
071 218 839

 
Локација
ВИДЕНО: 876
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО