Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba
ЦЕНА: 800 €
Вид на оглас: Се продава
-Vnatresna povrsina 600m2
-Ograden plac-parking 1500m2
-Vnatresna el.instalacija
-sistem za greenje/ladenje
-10 toaleti
Pogoden za sekakva namena(Kafic,Restoran,magacin,pogon,trgovija,uslugi,prerabotka...) so moznost za dogovor
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Деловен простор.(Дуќан)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Aleksandar
Цела Македонија
Е-маил ПОРАКА
077989606
071279238

 
Локација
ВИДЕНО: 1162
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
Baner VoD Strefa© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО