Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

...
Цена:

...
Цена:
  laptop asus k52 staklo (kako nov) so SSD
ЦЕНА: 12000 MKD
Вид на оглас: Се продава
prodavam asus k52 laptopot e ekstra zacuvan so 60GB SSD
koj razbira znae sto znaci SSD za kompjuter ekstra performansi samite sliki kkazuvaat
ima posebna graficka radeon HD6370 512mb ram
4GB ram
dvojadren procesor
Intel® Pentium® Processor P6200
(3M Cache, 2.13 GHz)
baterija ne drzi
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Компјутери (Комплет)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


goran donku
Крушево
Е-маил ПОРАКА
078 333 220

 
Локација
ВИДЕНО: 457
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО